Leden 2012

31. 1. 2012 - Getting crazy..

31. ledna 2012 v 20:24 | Kelly
Tak mám doma vysvědčení. Mám samý jedničky a důtku třídního učitele za poszdní příchody.. Ahaha, úsměvné.. Naši tu důtku přešli, protože je pro ně důležitější prospěch. Takže je to vlastně všechno fajn..
Od babičky sem dostala 700,-, takže se mi v peněžence konečně zase hřeje nějaká ta hotovost. Byla sem u ní dneska na obědě a nedopadlo to moc dobře.. Přejedla sem se, sice to není na tom jídelníčku vidět, ale vážně jsem se nemohla skoro ani převalit na gauči.. Ale jsem ráda, že jsem se nepřecpala sladkým.. Že jsem se přejedla normálním jídlem.
Odmítla jsem všechno sladký, co mi babička nabídla, ale potom se přejím normálním oběděm, jsem fakt případ.. :D
Dostala jsem od babičky obrovskou kuchařku, kde je fakt všechno. Je z roku razdvatři, ještě když ona byla mladá.. Ale je skvělá!
Pozítřku mi je 16. Dostanu kuchařku od STOBu a snad nějaký promakaný bento (japonská krabička na obědy - http://en.wikipedia.org/wiki/Bento). Hrozně se těším..

Jídelníček 31. 1. 2012
Snídaně - 40g celozrnný rohlík, 50g banán, med
Svačina - Půl kedlubny
Oběd - Zeleninová polévka, dvě malý plněný papriky (dušený), cca 300g bramborovýho salátu bez majonézy
Svačina - 2 menší hrušky, 1 jablko
Večeře - Zeleninový salát (brokolice, mrkev, bílá ředkev, cherry rajčata, okurka, paprika)

Příjem: 4 800 kJ
Pitný režim: 250ml čaj, 500ml voda
Výdej: Cviky na břicho

Těžce sem to nezvládla s pitným režimem.. Je to pořád moje slabá stránka..

Vaše Kelly xoxo

30. 1. 2012 - Circle of my life..

30. ledna 2012 v 11:29 | Mrs. JouJou
Zdravím z informatiky:))
Dnešek je fajn, škole docela flákačka, protože nám profesoři chtějí dát po uzavírce známek aspoň chvíli voraz.
H. vzala to, že mi něco kvůli konci detoxu upeče, naprosto vážně a upekla mi dvoubarevný spirálky z lineckýho těsta. Jsou výborný, ale abych pravdu řekla, tak se je spíš snažím rozdat, abych udělala dobrej skutek a zároveň neškodila sama sobě. :D
Ano, bojím se.. Bojím se jíst cokoliv, co vybočuje ze seznamu zdravých potravin. I když vím, že takhle nebudu moct žít věčně.
A za týden mám oslavu svých narozenin a budou dva dorty a velkej oběd a štrůdl a tak.. A já si řekla, že si dám dort. Protože sou to moje narozeniny.. A tak budu muset zatnout zuby a překonat se. Zapomenout na to, koliík to má kalorií. Prostě to na jeden den vypustit..
Vzpomínám na časy, kdy jsem si držela svých 51 kilo, žrala jak blázen a prostě sem si tu váhu držela. I přesto, že nebyla úplně ideální.. teď jsem sice o pár kilo hubenější, ale mám strach z každé kalorie navíc.
Je to začarovanej kruh. Chtěla bych z něj ven, ale jenom tak to nejde.
Nevím, jestli nebylo lepší, když jsem byla špek..
Jo a taky mě znervózňuje, že si nemůžu ve škole vážit porce..


Jídelníček 30.1. 2012
Snídaně - 90g pšenično žitná bageta, 35g kuřecí šunka
Svačina - 100g Kiwi, 1 a půl spirálky od H.
Oběd - Kuřecí roláda, dušená rýže (školní jídelna)
Svačina - 65g salátová okurka, 120g zelená paprika, 65g mrkev
Večeře - 150g light bílý jogurt, 6 piškotů, kakao, skořice

Příjem: cca 4300 kJ
Pitný režim: 1250ml voda, 750ml čaj
Výdej: 30 minut posilování na břicho

Vaše Kelly xoxo

29. 1. 2012 - Please, don't..

29. ledna 2012 v 18:46 | Kelly
Noc s Dee. byla ta nejkrásnější noc za posledních x týdnů, nejspíš i měsíců..
Vůbec jsme nespaly, celou noc jsme jely non-stop. Povídaly sme si asi do čtyř, pak se koukaly na horor, šly vvyvenčit jejího pejska.. A asi je to jedinej člověk, s kterým si zvládnu povídat celou noc.
Pizzu jsme měly, Ristorante mozzarellu, každá půlku.. Ani mě to tolik netrápilo.. Na frisco jsme zapomněly, že ho máme v ledničce, takže sem si ho odnesla domů a chladí se mi v ledničce.. Dostala jsem od ní k narozeninám krásný hodinky, voňavku, náušnice a ponožky :D Mám nejlepší kamarádku na světě.. :)

Mám pocit, že se máma rozhodla mě vykrmit. Začala dělat polívky na oběd, dneska udělala vepřový a po obědě na mě na posteli čekal kus štrůdlu.. Zase jsem ho odnesla zpátky do kuchyně na plech.
Mám strach, umírám strachy, že přiberu, protože to, co mi máma naloží prostě sníst musím, abych nevypadala, jakože nejím. Dneska když se na mě z talíře usmívala vepřová krkovice se slaninou a sýrem, svíral se mi krk a bylo mi hrozně zle. Špatně se mi to dostávalo do krku.. Nakonec jse ale vítězně polkla poslední sousto a utekla fňukat do pokoje.
Nerozumím své mámě, nakoupila mi light jogurty, plno zeleniny, ovoce, celozrnných rohlíků a pak do mě bude cpát vepřovou krkovici..
Nerozumím tomu. Nerozumím ničemu. Chci si žít někde sama se zdravým jídlem..

Snídaně - Celozrnný rohlík, jogurtový nápoj Activia svěží a fit grapefruit a malina (provizorní snídaně v intersparu :D)
Svačina - Nic
Oběd - Rajská polévka s nudlemi a sýrem, vepřová krkovice se slaninou a sýrem, americké brambory
Svačina - Nic
Večeře - Vařený květák a brokolice

Příjem: cca 5000 kJ
Pitný režim: 500ml coca-cola light, 500ml voda, 1000ml čaj
Výdej: 45 minut rotoped, 30 minut posilování na břišní svaly

Vaše Kelly xoxo

28. 1. 2012 - Váha, míry, fotky :)

28. ledna 2012 v 14:43 | Kelly
Ahoj!
Přeju krásnou sobotu.
Doufám, že si hodláte užít víkend. Já se za chviličku chystám k Dee., nemá doma rodiče a tak u ní spím. Nic divokýho, prostě filmy, povídání a tak dál :) S jídelníčkem si tedy nejsem úplně jistá, ale kdyžtak ho zítra přepíšu. :)
Včera sem se pohádala s mamkou. Asi jsem to tu už kdysi psala, ale ztratila sem menstruaci a doktorka mi řekla, že to nemusí být kvůli tomu, že bych hubla brutálně, ale prostě proto, že si tělo neuvědomilo, že sem ztratila tuky a nemá potřebnej estrogen a hormony, kterej z tuků původně bral.. Taky říkala, že menstruaci prý k ničemu nepotřebuju (???), ale že kdybych ji chtěla, tak mi může nasadit prášky a nebo bych musela přibrat. Moje máma mi řekla, že do března mám ultimátum, mám přibrat.
Nic takovýho samozřejmě neplánuju, nebudu nabírat zpátky kila, kterých sem se pracně zbavila. Ale asi si to budu muset s mamkou vyhádat..

Míry po detoxu:

Váha 1. - 45,2 kg Váha 2. - 42,9 kg (-2,3kg)
Tuk 1. - 16,5% Tuk 2. - 15% (-1,5%)
Voda 1. - 57,3% Voda 2. - 58,5% (+1,3%)
Svaly 1. - 41,4% Svaly 2. - 42% (+0,6)

Prsa 1. - 82 cm Prsa 2. - 80 cm (-2 cm)
Pas 1. - 65 cm Pas 2. - 62 cm (-3 cm)
Břicho 1. - 74 cm Břicho 2. - 70 cm (-4 cm)
Boky 1. - 82 cm Boky 2. - 78 cm (-4 cm)

Fotky pod perexem, jsem docela psokojená, chci to už jenom tak nějak vyrýsovat :)

Jídelníček 28.1.2012
Snídaně - 70g pšenično-žitná bageta, kuřecí šunka, zelená paprika
Svačina - Nic
Oběd - Rajská polévka s nudlemi, 140g dušené krůtí maso, 100g rýže
Svačina - Nic
Večeře - 165g pizza Ristorante Mozzarella

Příjem: 4500 kJ
Pitný režim: 250ml čaj, 1000ml voda, 750ml coca-cola light
Výdej: 30 minut posilování na břicho

Vaše Kelly xoxo

27. 1. 2012 - American style..

27. ledna 2012 v 23:51 | Kelly
Dnes poprvé po dlouhé době píšu klasicky datum, nezvyk :D
Dnešek byl fajn.. S jídlem to bylo podivný, přes den jsem měla hrozně nízkej příjem, ale nechtělo se mi večer splácat všechno, na co přijdu jen proto, abych neměla v sobě příliš málo kalorií. Nakonec se mi to ale stejně vymklo z rukou a večeře byla "maličko" větší.. Ale netrápím se tím. Vůbec.
Pekla jsem dneska cup cakes pro mýho bráchu k 22. narozeninám, vrací se v pondělí ze školy v Ženevě a budem slavit. Vypadají skvěle kýčovitě americky, zítra vám přidám fotku. :) Při pečení jsem příliš neuždibovala, jenom sem si párkrát lízla polevy.. Sladký po 28 dnech chutnalo.. Zvláštně..

O víkendu spím u Dee. Slíbila jsem jí, že si k večeři dáme pizzu a ona mi ještě dneska s nadšením psala, že mi koupila frisco. Nemám to srdce ji odmítnout, takže jo, dostanu do sebe nálož přeslazené sťávičky.. Moc se mi do toho nechce, sladký pití mě proste už nelákají.. Ale prostě ji nechci zklamat.

Jo a dnešní snídaně byla NEJSKVĚLEJŠÍ!

Jídelníček 27. 1. 2012
Snídaně - 150g bílej jogurt, 1/2 banán, 1/2 jablko, hrst rozinek, lžička kakaa, skořice
Svačina - Kiwi, 2/2 banán, 2/2 jablko
Oběd - Zeleninový salát s vajíčkem (Hrášek, okurky, mrkev, salát, bílá ředkev, cherry rajčata, 2 bílky)
Svačina - Mrkev, cherry rajčata
Večeře - 2 míchaná vajíčka, 40g chleba s pomazánkovým máslem, veelkej kus pomela
+ několik líznutí máslové polevy

Příjem: Cca 4000 kJ
Pitný režim: 250ml voda s jablečným octem, 750ml čaj, 750ml voda
Výdej: 45 minut rotoped (Zátěž 3, 22 km, tep 145-150), 25 minut posilování břišních svalů

Vaše Kelly xoxo

28/28 - This is how tastes victory!

26. ledna 2012 v 18:45 | Kelly
Konec, ende, finito..
Jo, končí mi detox. První týden jsem se na tenhle den těšila tak strašně moc, dokonce ho mám barevně zakroužkovanej v diáři. A dneska? Vím, že si ty jídla stejně zase někdy udělám a že by mi nedělalo sebemenší problém přidat ještě jeden, dva, tři týdny navíc.. Všechno je to o zvyku.
Poslední týden jsem to trošku flákala, obměňovala si jídla, jedla víc zeleniny a tak.. Ale rozhodně jsem nehřešila nezdravě. Prostě sem si jenom trošku obměňovala recepty. Nemyslím si, že by to byla moc velká chyba.:)
Cítím se skvěle. Přestaly mi padat vlasy, zlepšila se mi pleť, nemám tolik chutí na sladký a zhubla jsem.. Jen ještě pořád nevím kolik :)) V sobotu přidám váhu, procenta, míry a nejspíš i fotky..:)

Dneska jsem byla u babičky. Dělala palačinky, ta vůně mě zabíjela. Palačinky bývaly moje nejoblíbenější jídlo a já se mohla jenom s psím výrazem v očích dívat, jak se rozlívají po pánvičce. Nevzala jsem si. Babička mě 2x, 3x zkusila pobídnout ať jím, ale stejně ví, že u mě jen tak nepořídí..
Za týden mám narozeniny a ona mi slíbila můj nejoblíbenější dort. Máslovej, kterej v sobě má nejspíš víc kalorií, než jsem já snědla za posledních 28 dní :DD Ale řekla jsem si, že si dám, jsou to přece moje narozeniny.. A já čtyři týdny neměla v puse nic sladkýho. Pokud nepočítám med.

Holky mě pořád tahají, že oslavíme někde ten konec nějakou žranicí. H. se nabídla, že mi něco upeče. A. mi chce násilím v jídelně obědnat kynutý buchty. A Dee. si se mnou chce dát o víkendu pizzu. Všechny odmítám.. A takhle se trénuje asertivita! :D

Jídelníček 26. 1. 2012
Snídaně - 75g jáhly, 35g sušený švestky, lžička medu
Svačina - Hrstička rozinek, tři švestky
Oběd - Zeleninovej salát, kuře s celerem (3 karbenátky kuře+celer)
Svačina - Bílá ředkev + čtyři cherry rajčata + tři kyselý okurky + mrkev
Večeře - Zbyteček těstovin (tak 50g) + bílá ředkev + 3 cherry rajčata + mrkev

Příjem: -
Pitný režim: 1500ml voda, 1000ml čaj
Výdej: 50 minut rotoped (zátěž 3, 23,5 km, tep 145-150), 30 minut posilování na břišní svaly

Vaše Kelly xoxo

27/28 - You don't have to hold your head higher than your heart.

25. ledna 2012 v 11:07 | Kelly
Nemůžu uvěřit, že to tak rychle uteklo. Už jenom ani ne dva dny do konce mýho detoxu.. Končím ve čtvrtek, ale zvážím, přeměřím a vyfotím se až v sobotu.. Abych neporušila týdenní pravidlo.
Před chviličkou jsem si utopila mobil ve snídaňovým kafi. Nefungoval, displej zářivě bíle svítil a nic nedělal. Tak jsem nechala v koupelně foukat na něj fén a šla se v klidu nasnídat. :D Snídaně byla nejskvělejší na světě, je to už 12 dní, co jsem měla naposled pečivo a dneska přišly rohlíky.. Zahřála sem si je v mikrovlnce a rozdělila podélně na čtyři části, aby to vypadalo, že je toho víc :DD Jsem magor. :D Ale k věci, Willy (můj telefon) se nakonec radostně rozjel, nejspíš mu teplej vzduch z fénu udělal dobře :))

Ještě dneska jsem doma. Nejsem na tom zas tak špatně, ale chtěla sem si užít snídani, neměla sem do školy nachystanej oběd a tak.. Tak zůstávám ještě jeden den doma. A zítra zase hurá do školy..
Mám čím dál tím menší chuť hřešit. Skříň je plná sladkostí, jediný, co mě láká jsou Truffles, který jsem dostala k Vánocům od Dee. a taky bych právě teď nejradši snědla croissant s čokoládou. A ještě mi tak strašně moc chybí kečup, jsem na něm úplně závislá. Ale na žádný jiný Milky, tatranky, kinder buena, delissy a bonbónky ani pořádně nemám chuť. Nemám potřebu. A vím, že kdybych si dala, tak už bych se zase vezla..
A to jsem si ještě nedávno říkala, jak oslavím konec detoxu pořádnou žranicí ;D

Jídelníček 25. 1. 2012
Snídaně - Šťáva z grepu, 2 grahamový rohlíky, med, bílá káva (sójovej Zajíc + lžička kafe)
Svačina - Nic, vstala sem pozdě
Oběd - Dva talíře falešnýho boršče (Mrkev, kedlubna, celer, červená řepa, zelená paprika, protlak)
Svačina - Půl kedlubny, kousek květáku, tři kyselý okurky (Chytla mě chuť na zeleninu:))
Večeře - Mořská treska na másle, salát z červené řepy

Příjem: -
Pitný režim: 200ml grepová šťáva, 200ml bílá káva, 2000ml čaj
Pohyb: 30 minut posilování na břišní svaly, suzukiho strečink

Vaše Kelly xoxo

Motivační tabulka

24. ledna 2012 v 20:29 | Kelly
Přepadla mě taky potřeba vytvořit si tabulku. Bude to fajn, značit si do ní a dedukovat, co je problém a co ne.. Vím, že weby sou takovýchhle tabulek přeplněný, ale ta moje je pro mě nejdůležitější.. Protože je MOJE!
Tak vzhůru do toho.. S chutí..

Cíle:23.1.24.1.25.1.26.1.27.1.28.1.29.1.
2 litry tekutin
Zdravej jídelníček
Bez prohřešku
Aerobní pohyb
Anaerobní pohyb
Škola
Bez hádky s našima
Dobrá nálada
Body
4/87/86/88/87/8

Vaše Kelly

26/28 - Save yourself from the hard day..

24. ledna 2012 v 10:20 | Kelly
Jsem doma. Včera mi bylo hrozně zle, pohyb se nekonal. Zteží jsem si ještě stihla přečíst biologii předtím, než jsem s hlavou jako střep usnula. Dneska ráno jsem se s vělkým úsilím v šest vyhrabala z pelechu s tím, že přece když sem se tak moc na tu biologii učila, že si přece nenechám dát dvojku jen kvůli absenci. Máma mi řekla, že teda mám jít jen na biologii a pak zase domů.. A MÁM TO!!! Profesor se nejdřív trošku zdráhal, ale nakonec mi tam tu jedničku napsal. A mě nejspíš čeká vysvědčení plný jedniček a s mou ctižádostivou povahou je to jako lék na duši..

Po prášku je mi teď o něco lépe, nejspíš se i dokopu k pohybu, abych neměla špatný svědomí.. Možná k dvojnásobné dávce, když jsem na to včera neměla hlavu.. Nevím, doplním to později.
Za chvíli za mnou přijde D., která kvůli mě zatahuje školu a budeme tu u nás spolu.
Zítra se už zase nejspíš chystám jít do školy, ale myslím, že si za ty jedničky ten jeden den doma zasloužím. :)

Jídelníček 24. 1. 2012
Snídaně - 150g BIO bílý jogurt, 8 mandlí, lžička medu, skořice
Svačina - 40g sušené švestky, 20g rozinky
Oběd - Červená řepa, tuňák, cibule
Svačina - Trochu květáku + 150g BIO bílý jogurt, 8 mandlí, lžička medu, skořice
Večeře - Jáhlová kaše, sušené švestky, med

Příjem: -
Pitný režim: 2000ml čaj
Výdej: 25 minut posilování břišních svalů, 40 minut chůze

Vaše Kelly xoxo

25/28 - Say hello, wave goodbye..

23. ledna 2012 v 11:35 | Kelly
Ahoj,
dneska píšu už takhle brzo. Jsem ve škole a doma nebudu stíhat. Čím dál víc se blíží moje osudový zkoušení z biologie. Bojuju o samý jedničky. A byla bych naštvaná, kdyby mi zrovna biologie pokazila moje snažení.
Mám dneska až do půl sedmé sbor takže než se dostanu domů bude půl osmé. Budu se muset učit a vařit. A nevím, kolik času budu mít na PC. I když, jak se znám, stejně si ten čas najdu. :D
Dneska jsem prvním dnem detoxu zhřešila. Dopoledne sem umírala hlady a už sem neměla žádný sušený štvestky, tak sem si koupila jabko. Lepší než čokoládová tyčinka nebo pytlík bonbónů. Jsem na sebe docela pyšná na to, jak moc se ozýval můj žaludek :)

Pořád se chystám jít se změřit na InBody a pořád nemůžu najít čas.. Ať už je víc volna!

Jídelníček 23. 1. 2012
Snídaně - 150g mrkev, 100g jablko, 8g rozinky, 25g švestky
Svačina - 40g švestky, 20g rozinky, jablko
Oběd - 200g těstoviny, špenát
Svačina - 150g BIO bílý jogurt, 8 mandlí, lžička medu
Večeře - Vařený květák, 20% eidam (Úplně jsem si to jídlo zamilovala, mohla bych to jíst pořád a po tunách :D)

Příjem: -
Ptiný režim: 1000ml voda, 750ml čaj
Výdej: 30 minut posilování na břicho, suzukiho strečink

Vaše Kelly xoxo